НЕЗАКОННІ РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ ПІДЛЯГАЮТЬ ДЕМОНТАЖУ

11.03.2021 в 17:26

Зовнішня реклама, малі архітектурні форми є одним з елементів благоустрою Роменської міської територіальної громади, що у поєднанні з іншими елементами відіграє вагому роль у формуванні її зовнішнього вигляду.

Встановлення малих архітектурних форм (МАФ), тимчасових споруд (ТС), розміщення зовнішньої реклами регулюється Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про рекламу», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», «Про Національну поліцію», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України 29.12.2003 №2067, Правилами благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та дотримання тиші в громадських місцях міста Ромни, затвердженими рішенням сесії Роменської міської ради 24.02.2012 (з відповідними змінами) та іншими нормами законодавства.

Одночасно слід зазначити, що законодавством встановлено цілу низку обмежень щодо розміщення вказаних об’єктів. Зокрема, їх встановлення має здійснюватися лише на підставі дозволів, погоджених з уповноваженими органами (Мінкультури, органи місцевого самоврядування, утримувачі інженерних комунікацій, Укравтодор або власники автомобільних доріг та Національна поліція).

Відповідно до Державного Стандарту України 4100-2002 «Дорожні знаки. Загальні технічні умови. Правила застосування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1360 від 10.10.2001, контроль за встановленням дорожніх знаків та інших конструкцій вздовж дорожньої мережі покладено на патрульну поліцію України.

З метою впорядкування розміщення ТС, МАФ та різних видів рекламоносіїв на території Роменської міської територіальної громади розпорядженням міського голови від 01.03.2021 створено відповідну комісію, яка проводить роботу по виявленню таких споруд, розміщених  з порушенням чинного законодавства.

За результатами роботи комісії працівниками Управління житлово-комунального господарства демонтовано незаконну рекламну конструкцію, що була розташована по вулиці Соборна (сітілайт біля магазину «Бізон») та перебувала в аварійному (недоглянутому) стані, загрожуючи безпеці мешканців громади.

Звертаємося до власників МАФ, ТС та розповсюджувачів реклами (осіб, що розмістили рекламу) здійснити оформлення на них дозвільних документів у термін до 20 березня 2021 року.

У разі неприведення вищезазначених об’єктів у відповідність до вимог законодавства, вони у подальшому будуть демонтовані.

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.