НЕБЕЗПЕЧНІ ШТУЧНІ КВІТИ: ЗБЕРЕЖІМО ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ!

30.03.2023 в 16:28

З метою забезпечення  екологічної  безпеки, захисту навколишнього  природного середовища та збереження  довкілля від забруднення, закликаємо жителів  громади відмовитись від покладання штучних (пластикових) квітів та вінків до могил близьких людей на кладовищах та інших  місцях поховання. Адже пластикова атрибутика для цвинтарів становить серйозну загрозу навколишньому середовищу та здоров’ю людей. Коли штучні квіти та вінки втрачають свій колір та форму, вони потрапляють на сміттєзвалища та отруюють природу.

Варто усвідомити та зрозуміти: масове використання штучних квітів загрожує екологічною катастрофою!

Утилізувати поминальні символи майже неможливо, розкладається такий штучний матеріал надзвичайно довго. А, як стверджують екологи, під час їх спалювання у повітря викидається діоксин та інші небезпечні токсичні речовини, котрі несуть загрозу для здоров’я людини. Крім того, такі викиди спричиняють виникнення онкологічних захворювань.

Тож прохання до всіх жителів Роменської громади – будьте відповідальними до себе, близьких та довкілля! Зберігайте світлу пам’ять про померлих з турботою про майбутні покоління! Альтернативою пластиковим квітам можуть стати вінки з живих квітів та хвої, живі квіти, висаджені в ґрунт, газонна трава, сухоцвіти, лампадки та свічки.

Пам’ятайте, що після нас на цій землі мають жити наступні покоління, наші діти та онуки!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.