Наші роменці – це справжнє джерело творчих ідей. До Дня міста була представлена виставка робіт.

17.09.2020 в 11:18

Багатою на виставки стала цьогорічна святкова програма Дня міста. І саме в розпал святкових заходів в міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка вирувала справжня магія  створена руками  майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, учасників ЛОК «Душі роменської криниця», учнів та педагогів загальноосвітніх шкіл,  центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, реабілітаційного центру. Їх мистецький рівень вражає професійною довершеністю, збереженням традицій українського народу й просто милує око. Твори умільців представлені в найрізноманітніших видах декоративно-ужиткового мистецтва. Школами міста також були представлені тематичні фотозони присвячені святкуванню Дня міста, де кожен бажаючий мав змогу зробити незабутні фото.
Також проводились майстер – класи з нанасення аква -гриму, до уваги роменці була представлена  фотовиставка «Старий новий Ромен». Для дітей була розміщена яскрава  фотозона  з кульок “Казкове містечко”.
Міський голова  Сергій Салатун оглянув всі виставки, поспілкувався з майстрами та подякував за їх творчість та креатив та підкреслив, що роменці – це справжнє джерело творчих ідей.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.