НАРАДА З АДМІНІСТРАТОРАМИ ВІДДАЛЕНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ: НАДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА РОЗ’ЯСНЕНЬ ЩОДО ПРИЙОМУ ЗАЯВ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

24.06.2021 в 17:09

24 червня в ЦНАП м. Ромни відбулась нарада, на яку були запрошені адміністратори віддалених робочих місць для надання роз’яснень із земельних питань, вивчення порядку надання послуги мобільного кейсу та задля ознайомлення з основами кібербезпеки.

Спеціаліст відділу земельних ресурсів Роменської міської ради Оксана ПАЛАЖЧЕНКО наголосила на тому, що приймати заяви на земельні ділянки можна тільки дотримуючись інформаційно-технологічних карток. Графічні матеріали, цільове призначення, орієнтовна площа, – головна інформація, яка має бути додана до заяви. Оксана Олександрівна наголосила на персональній відповідальності та зауважила, що питання відведення земельних ділянок і досі залишається відкритим.

Начальник відділу правової роботи та програмно-комп’ютерного забезпечення Лариса СОСНЕНКО та головний спеціаліст відділу Віктор ДЕРЕНКО провели навчання з адміністраторами з питання кібербезпеки. Розповіли про низький рівень кіберзахищенності електронних ресурсів та слабкий рівень освіченості громадян з цього питання. Провели міні-екскурс по соціальним мережам: розміщення публікацій посадовими особами, використання додатків до смартфонів, електронне листування тощо.

Адміністраторам рекомендувати повідомляти мешканцям Роменської територіальної громади послугу мобільний кейс, унікальною можливістю отримати адміністративні, соціальні та інші публічні послуги за місцем перебування заявника (вдома, в медзакладах, тощо).

 Загалом плідно попрацювали та склали ряд задач для виконання на майбутнє.

За повідомленням Центру надання адміністративних послуг міста

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.