НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗА ДОПОМОГОЮ «МОБІЛЬНОГО КЕЙСУ»

23.06.2021 в 15:12

Центр надання адміністративних послуг міста Ромни нагадує про можливість скористатись послугою мобільний кейс: унікальною нагодою отримати адміністративні, соціальні та інші публічні послуги за місцем перебування заявника (вдома, в медзакладах, тощо). У першу чергу, новостворений сервіс розрахований для тих громадян, які через вік або стан здоров’я не можуть самостійно дістатися до ЦНАП міста Ромни та потребують особливої уваги з боку влади.

Правом на отримання адміністративних послуг за допомогою мобільного кейсу можуть скористатись суб’єкти  звернення з категорії:

1) осіб, які досягли 80-річного віку;

2) осіб, з інвалідністю 1 групи;

3) осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах;

4) осіб, які отримують соціальну послугу догляду вдома, яка надається територіальними центрами надання соціальних послуг;

5) осіб, які проживають у віддалених населених пунктах Роменської ОТГ, де відсутній територіальний  підрозділ або віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг міста Ромни.

Для отримання адміністративних послуг суб’єкт звернення або особа-заявник, що представляє інтереси суб’єкта звернення (родич, соціальний робітник, сусід, тощо), звертається до Центру згідно із графіком його роботи. Далі адміністратор ЦНАП міста Ромни:

1) формує заяву на отримання адміністративної послуги на віддаленому робочому місці з відміткою про погодження на проведення відео та аудіо фіксації надання адміністративної послуги, яка засвідчується підписом заявника. До заяви додаються копії документа, що посвідчує особу суб’єкта звернення, та  документа, що підтверджує категорію осіб;

2) визначає/погоджує дату та час візиту адміністратора до суб’єкта звернення за визначеною у заяві адресою.

Перед тим, як виїхати для надання послуги, адміністратор ПОПЕРЕДНЬО ЗВ’ЯЗУЄТЬСЯ ІЗ ЗАЯВНИКОМ засобами телефонного зв’язку для попередження свого візиту. Після проходження всіх процедур, адміністратор повідомляє суб’єкта звернення щодо результату надання адміністративної послуги та видає/надсилає результат надання адміністративної послуги у визначені строки.

Простота, доступність та швидкість: можливість мати пересувне віддалене робоче місце радує не тільки наших працівників, а, у першу чергу, маломобільних громадян та сільське населення Роменської громади. Спеціалісти ЦНАП міста Ромни тепер зможуть безперешкодно працювати за межами Центру та ефективно надавати свої послуги. 

Важливо, адміністратор Центру має право відмовити у прийнятті заяви на надання послуг на віддаленому робочому місці у випадках:

1) суб’єкт звернення не відноситься до переліку категорій осіб;

2) адреса місця фактичного перебування суб’єкта звернення знаходиться за межами території Роменської МТГ;

3)  відсутній або не повний пакет документів для надання адміністративної послуги у суб’єкта звернення.

Щоб отримати більш детальну інформацію, телефонуйте: (05448) 5-29-15, (098)783-48-66, (066)7044823 або звертайтеся на сайт Центру: http://cnap-romny.gov.ua/.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.