НАБІР УЧАСНИКІВ/УЧАСНИЦЬ НА МОЛОДІЖНИЙ ОБМІН В ГРЕЦІЇ

22.06.2022 в 09:37

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає 4 учасників/учасниць на міжнародний обмін “WALK AMONG A VITAL ENVIRONMENT WITH US”. Подія відбуватиметься з 5-го вересня по 12 вересня 2022 року в Стратоні, Халкідіки, Греція.

Мета обміну полягає в сприянні бажанню почати більше цікавитися переробкою, екологію та створенням власних локальних проектів у сфері переходу до екологічного стилю життя.

Також учасники/учасниці матимуть можливість презентувати екологічні проблеми, з якими стикаються країни-учасниці (Греція, Болгарія, Румунія, Молдова, Єгипет), зокрема в географічних районах, що тягнуться вздовж берегів Середземного і Чорного морів.

Цілі обміну:

 1. Підготовка та інформування щодо нових способів екологічної економіки зокрема в дослідженні і поширенні концепції зеленого розвитку.
 2. Зелений розвиток, що є економічним розвитком, його розробка і реалізація, враховуючи навколишнє середовище як ядро кожного плану розвитку держави. Учасники також ознайомляться з новими способами економії енергії та збереженням матеріалів.
 3. Участь молоді різного соціального походження сприяє боротьбі з соціальним відчуженням і ксенофобії, явищ, поява яких стає більш яскраво виражена в періоди кризи, наприклад, що переживає Греція.

Вимоги до кандидатів/кандидаток:

 • українське громадянство;
 • 18-30 років;
 • наявність закордонного паспорту;
 • наявність медичного страхування;
 • англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн на теми запобігання забруднення навколишнього середовища, проблемах та ситуаціях у сфері навколишнього середовища;
 • готовність приймати участь в підготовці до культурного обміну та до навчальних сесій;
 • можливість оплатити собі проїзд до Стратоні і назад, витрати на ці квитки будуть відшкодовані після обміну;
 • сертифікат про вакцинацію 3-ма дозами від COVID-19;
 • по можливості – пожертва на ЗСУ, Повернись живим чи будь-який інший фонд від 500 грн.

Витрати на харчування та проживання всіх учасників протягом обміну бере на себе приймаюча організація.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 28-го червня 2022 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку olenkoglazkova@gmail.com. З обраними учасниками та учасницями організатори сконтактують після 29 червня 2022 року.

За повідомленням управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.