НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

02.08.2021 в 12:33

02.08.2021 на засіданні виконавчого комітету Роменської міської ради розглядалося питання про призначення автомобільних перевізників тимчасовими виконавцями пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування.

Начальник управління економічного розвитку Юлія Янчук доповіла, що проведення позачергового засідання виконавчого комітету зумовлене необхідністю забезпечення перевезення пасажирів на двох міських маршрутах; як повідомлялося на попередніх засіданнях виконкому, проблема виникла у зв’язку із розірванням з 01.08.2021 чотирьох договорів про організацію перевезень на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування з автомобільним перевізником фізичною особою-підприємцем Діжечком С.М. згідно поданих ним заяв.

Міський голова Олег Стогній зазначив, що питання організації пасажирських перевезень в громаді є першочерговим і дуже болючим, та незважаючи на виниклі проблеми, поступово вирішується; проведено нараду з автоперевізниками, на якій їх наполегливо попросили забезпечити перевезення на проблемних маршрутах. Олег Стогній звернувся до членів виконкому з проханням долучитися до вирішення питання придбання громадою власних автобусі та утворення комунального підприємства, проводити перемовини з керівниками підприємств щодо можливості залучення спонсорських коштів. Міська влада у свою чергу готова йти назустріч юридичним та фізичним особа, які допоможуть фінансами.

Виконавчим комітетом прийняте рішення призначити з 02.08.2021 тимчасовими виконавцями пасажирських перевезень та укласти з ними тимчасові договори про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування терміном дії до проведення конкурсу:

       автомобільного перевізника, фізичну особу-підприємця Вінніченка Валерія Васильовича на маршруті №11 «вул. Декабристів – вул. Мельникова»;

       автомобільного перевізника, фізичну особу-підприємця Ляшенко Юлію Григорівну на маршруті №14 «Коледж КНЕУ – ШБУ 13».

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.