На оперативній нараді при міському голові Олегу Стогнію звітували про свою роботу керівники відділів та установ

05.01.2021 в 14:15

«До вирішення проблем життєдіяльності громади необхідно активно залучати депутатів міської ради, голів квартальних комітетів, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців», – наголосив  міський голова Олег Стогній на апаратній нараді 05.01.2021.

На нараді було заслухано інформацію начальника відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Лесі Стоян щодо проведення інспекторами праці інспекційних відвідувань у грудні 2020 року. З метою розгляду звернень громадян щодо невиплати розрахункових коштів при звільненні було проведено 5 інспекційних відвідувань. Відділом надано 3 приписи ТОВ «Роменський завод продтоварів» щодо усунення виявлених порушень вимог частини першої статі 116 КЗпП України. КНП СОР «Обласна клінічна спеціалізована лікарня» виявлені порушення було усунено під час перевірки.

У зв’язку з початком складного процесу передавання-приймання майна територіальних громад Роменського району в комунальну власність міській територіальній громаді міським головою було надано низку відповідних доручень, зокрема щодо інвентаризації майна і працевлаштування працівників соціальних, медичних та культурних закладів з урахуванням їх реальної завантаженості.

Міський голова закликав посадовців до відповідальності, ініціативності, підвищення фахового рівня, недопущення формалізму при розгляді звернень громадян і підготовці документів.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.