НА ОПЕРАТИВНІЙ НАРАДІ ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ОБГОВОРЕНО ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

03.08.2021 в 15:51

На оперативній нараді при міському голові 03.08.2021 обговорено низку важливих для життєдіяльності громади питань.

В.о. начальника управління житлово-комунального господарства Олена ГРЕБЕНЮК прозвітувала про підготовку підприємств, установ та організацій громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, а також поінформувала, що на поточний рік виділено кошти для проведення поточного ремонту комунальних доріг в загальній сумі 8 164 тис. грн. (з них профінансовано – 2602 тис. грн.), профілювання та підсипки ґрунтових доріг – в загальній сумі 2300 тис. грн. (з них профінансовано – 490 тис. грн.).

Міський голова Олег СТОГНІЙ заслухавши інформацію директора КП «Ільїнський ярмарок» РМР» Романа РІПЧАНСЬКОГО зазначив, що він на особистому контролі тримає питання видалення аварійних дерев у міському парку; ця робота повинна проводитися своєчасно, так як зволікання в даному випадку може призвести до трагічних наслідків. Окрім того, щодо діяльності даного підприємства, Олег СТОГНІЙ наголосив на необхідності вирішення питання стихійної торгівлі на вулицях міста: «Із завтрашнього дня торгівля продуктами власного виробництва тощо повинна здійснюватися у відведеному для цього місці на вул. Соборній, в інакшому випадку відповідальні служби зобов’язані вжити заходів щодо притягнення мешканців до відповідальності, залучати для цього співробітників поліції, застосовувати інші заходи впливу в межах наданих повноважень».

Директор КУ «Місцева пожежна охорона Роменської міської територіальної громади» Віктор ЛАВРІВ поінформував про роботу підконтрольної установи, повідомив, що у розпорядженні пожежної охорони знаходиться 9 транспортних засобів, які використовуються для гасіння пожеж. Зокрема, у минулі вихідні взято участь у гасінні пожежі в селі Піски (залучено два автомобілі комунальної установи та один – державної пожежної частини). На жаль, пожежа нанесла значні збитки, в тому числі знищено масив лісових насаджень.

Відповідно до інформації директора КП «Міськводоканал» РМР Юлії МАГДЕНКО, найближчим часом буде проведено ремонтні роботи станції знезалізнення, проте, до зупинки водопостачання це не призведе.

Обговорене також питання проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Головний лікар КНП «ЦПМСД міста Ромни» РМР Світлана Швайка повідомила, що на базі підприємства відкрито центр масової вакцинації населення, найближчим часом за попереднім записом буде розпочато щеплення вакциною Pfizer-BioNTech. Вона зазначила, що рівень вакцинації населення є дуже низьким, та закликала усіх долучитися до щеплення. Завдання щеплення полягає в тому, щоб ефективно запобігти тяжкому перебігу хвороби, ускладненням і смерті, отримавши щеплення, людина, навіть якщо і захворіє, то перенесе хворобу легше.

У ході наради міський голова Олег СТОГНІЙ поінформував присутніх про участь у XVI Українському муніципальному форумі, що відбувся в Одесі та зібрав близько 500 представників місцевого самоврядування. Цей щорічний захід є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування. Спілкування з очільниками громад з усіх куточків України виявило, що проблеми скрізь типові, в тому числі й щодо недостатності фінансових можливостей для реалізації розширених повноважень, борги підприємств теплокомуненерго за спожитий газ.

Керівники окремих управлінь, установ, підприємств доповіли про актуальні питання роботи – організацію пасажирських транспортних перевезень, соціальний захист населення, підготовку закладів освіти до наступного навчального року, заміну люків на проїжджій частині, виконання робіт житлово-експлуатаційними підприємствами тощо.

Наостанок міський голова Олег СТОГНІЙ наголосив на відповідальності керівників структурних підрозділів виконкому за трудову та виконавську дисципліну підлеглих.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.