МИТЬ, КОЛИ ПІДНІМАЄТЬСЯ ПРАПОР УКРАЇНИ ТА ЗВУЧИТЬ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН, – ЦЕ МОМЕНТ НАЦІОНАЛЬНОГО ЄДНАННЯ!

16.02.2023 в 11:18

Сьогодні в Україні відзначається нове державне свято – День єднання. Відповідний Указ було оприлюднено 14 лютого 2022 року на офіційному сайті Президента України.

16 лютого Державний Прапор України замайорів і над Роменською громадою.

У заході взяли участь голова Роменської міської територіальної громади, заступник голови Роменської районної ради, керуючий справами виконкому, заступники міського голови, депутати міської ради, представники правоохоронних органів, військовослужбовці ЗСУ, старости та працівники відділів Виконавчого комітету РМР, структурних підрозділів РМР, члени громадських організацій та небайдужі мешканці громади, які прагнуть миру для своєї країни.

Церемонія підняття Державного Прапора України відбулася біля флагштока на розі бульвару Свободи та бульвару Шевченка, де голова громади Олег СТОГНІЙ урочисто підняв Державний Прапор України, долучився до спільного виконання Державного Гімну України з нагоди свята. Як символ незламності та нескореності української нації, майоріли синьо-жовті стрічки на одязі учасників заходу.

“Дорогі мешканці, хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – перемоги над ворогом, процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України, її добробуту й щасливого життя. Бережімо нашу Україну і будьмо єдині. Віримо у Збройні Сили України, непереможний козацький дух та продовжуємо разом захищати наше майбутнє.” – звернувся до всіх присутніх очільник громади Олег СТОГНІЙ.

Також на території Пустовійтівського старостинського округу була проведена церемонія підняття Державного прапора України. 

У День єднання український народ показав всьому світові свою національну єдність та прагнення до свободи і незалежності.

Тож об’єднуємося, шановні жителі громади, в міцну родину, заради спільної ПЕРЕМОГИ, бо в єдності наша сила!

                                                                          За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада”  👉  https://t.me/romny_gromada

Церемонія підняття Державного Прапору України з нагоди Дня Єднання

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.