Міський голова завершив звітування перед громадою за 2018 рік

04.11.2019 в 12:05

З 15 по 31 жовтня 2019 року міський голова Сергій Салатун прозвітував на відкритих зустрічах з мешканцями міста Ромни.

Загалом було проведено 12 зустрічей з роменцями в різних мікрорайонах міста.

Кожна зустріч відбувалася у форматі «запитання – відповіді». Мешканцями міста піднімались питання щодо  соціального захисту населення, житлово – комунального господарства, благоустрою міста тощо.

Сергій Андрійович, наголосив що протягом останніх років проведені не тільки поточні та капітальні ремонти доріг, але й і поточний ремонт тротуарів. Проведені заходи щодо відновлення вуличного освітлення.  

Міський голова звернув увагу, що зараз ми живемо в дуже непростий час. Однак це не завадило громаді нашого міста  здійснити багато проектів та починань в соціальній і комунальній сферах, підтримці талановитої молоді, розвитку спорту.

Очільник міста Сергій Салатун, під час зустрічей наголосив, що лише завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та працівників відділів та управлінь виконавчого комітету ми можемо досягти успіхів.

Сергій Андрійович подякував за підтримку та допомогу членам виконкому, депутатам міської ради, усім небайдужим людям, які докладають чимало зусиль для розвитку міста.

Варто зауважити, що у Ромнах живуть активні, цілеспрямовані, чуйні люди, яким небайдуже майбутнє нашого міста і країни.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.