Міський голова Сергій Салатун: Вимагаю від правоохоронних органів об’єктивного та неупередженого  і якнайшвидшого розслідування справи, яка сколихнула все місто

22.07.2020 в 16:03

У нашому місті відбулася резонансна подія, яку як і громадськість так і місцева влада засуджує.  Нагадуємо, що 11 липня близько 04.40 год. поблизу кафе «Джин», що розташоване за адресою м. Ромни, вул. Руденка, стався тяжкий злочин. По факту даного злочину передбачено кримінальну відповідальність відповідно до  ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб) . Медикам не вдалося врятувати життя потерпілому, і за кілька днів юнак помер у відділенні реанімації.

Під час засідання чергової сесії міської ради  до міського голови,депутатів та керівників правоохоронних органів міста   звернулися родина померлого, представники громадських організацій  з проханням всебічного та прозорого  розслідування справи та захисту свідків.

У свою чергу міський голова звернувся до представників правоохоронних органів: «Вимагаю від поліції об’єктивного та неупередженого  і якнайшвидшого розслідування. Я як міський голова тримаю на особистому контролі дане питання та звертаюся до Прокурора місцевої прокуратури тримати на контролі хід розслідування справи, яка сколихнула все місто».Також,  Сергій Салатун звернувся до свідків злочину з проханням з’явитися до місцевого відділу поліції та дати покази слідчого.

Роман Невожай, начальник Роменського відділу поліції, у своєму зверненні до громади міста пояснив, що  у ході слідства висвітлити всі фактичні події злочину не можливо та зауважив, що за  добу оперативники встановили коло осіб і затримали двох учасників бійки, причетних до побиття потерпілого. Очільник поліції закликав  з розумінням віднестися до проведення розслідування та вкотре звернувся до свідків злочину з’явитися до відділу поліції з метою свідчення по даній справі.

Також, про хід розслідування даної справи інформував керівник місцевої прокуратури Володимир Кузченко та зазначив, що наразі слідчі органи чекають офіційних висновків експертизи. Про хід слідства буде повідомлено через мережу фейсбук та на офіційній сторінці міської ради.

Міський голова Сергій Салатун зазначив, що кожну сесію керівник поліції буде доповідати з даного питання та інформувати громадськість про хід розслідування даної справи.

Очільник міста, керівник місцевої прокуратури та керівник поліції висловили слова співчуття родині загиблого хлопця.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.