МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ЧЕРГОВУ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ

18.01.2022 в 16:30

На щотижневій нараді при міському голові прозвітувала про стан виконання розпорядження міського голови від 12.01.2021 №8-ОД «Про створення робочої групи з розробки проєкту Статуту Роменської територіальної громади» начальник відділу внутрішньої політики Альона ПАВЛУСЕНКО, запропонувала залишити дане розпорядження на подальшому контролі. Проєкт статуту громади розроблено та розміщено на вебсайті міської ради для можливості надання пропозицій до нього зацікавленими особами. Альона ПАВЛУСЕНКО закликала присутніх та мешканців громади долучитися до подальшого опрацювання проєкту статуту.

Про стан виконання розпорядження міського голови від 12.11.2015 №100-ОД «Про організацію системи координації і контролю щодо надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у місті Ромни» звітував начальник управління соціального захисту населення Роменської міської ради Ярослав ПАНЧЕНКО. Дане питання залишене на подальшому контролі.

Звіти про актуальні питання роботи окремих управлінь, установ, підприємств розпочали з комунальної сфери громади. Начальник управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Яків ЗУБАН поінформував, що зважаючи на погодні умови, роботи з розчищення доріг від снігу тривали всю ніч. Очільник міста Олег СТОГНІЙ зазначив, що робіт з розчищення доріг необхідно провести у найкоротші терміни, в т.ч. у приватному секторі; управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради повинне активно співпрацювати з житлово-експлуатаційними та іншими підприємствами як з питання усунення наслідків негоди, так і дотримання інших правил благоустрою; порушники правил благоустрою повинні нести відповідальність.

Олег СТОГНІЙ повідомив, що днями він проінспектував заклади культури, охорони здоров’я та інші комунальні установи в деяких сільських радих; за результатами інспектування виявлено недостатній контроль з боку керівників за дотриманням виконавської та трудової дисципліни підлеглими; зобов’язав заступників міського голови взяти це питання під особистий контроль.

Обговорене питання щодо розгляду звернень громадян стосовно теплопостачання, якості обслуговування працівниками КП «Міськводоканал» РМР тощо. До міського голови неодноразово зверталися мешканці багатоповерхових будинків з приводу високого температурного режиму в помешканнях під час потепління та вартості послуг з теплопостачання. Головний інженер КП «Ромникомунтепло» РМР» Михайло КОЧЕРГА пояснив, що вартість послуги теплопостачання за місяць залежить від температури навколишнього середовища, наявності приладів обліку тепла тощо. Начальник управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Яків ЗУБАН додав, що в різних помешканнях одного й того самого будинку температура може бути різна, тому одні мешканці скаржаться на холод, інші – на занадто високу температуру в квартирі; це пов’язано із нерівномірним утепленням помешкань, застарілими системами опалення, які не промиваються, відсутністю додаткових насосів для регулювання циркуляції води в системах опалення.

Міський голова Олег СТОГНІЙ в черговий раз наголосив, що мешканці громади повинні отримувати змістовні та достовірні відповіді на свої звернення; в деяких випадках він перенаправляє заявників до керівників підпорядкованих установ або безпосередніх надавачів послуг – комунальних підприємств, та очікує від виконавців належного розгляду звернень та коректного відношення до громадян; з іншого боку, він не допускає некоректного відношення з боку самих заявників до працівників структурних підрозділів міської ради тощо.

З питання епідеміологічної ситуації в громаді доповідала директор КНП «ЦПМСД міста Ромни» РМР Світлана ШВАЙКА: «Останніми днями стрімко зростає рівень захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 – за два дні отримано 18 підтверджень захворювання, при цьому значно знизився рівень вакцинації; за даними Національної служби здоров’я України, на початок року в громаді було вакциновано двома дозами 44 % населення; розпочато вакцинацію бустерною дозою».

За повідомлення загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.