МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ СТОГНІЙ ЗАВІТАВ НА СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА ДО РОМЕНСЬКОЇ СЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ІМ. АКАД. А.Ф. ЙОФФЕ

09.06.2021 в 13:22

Свято останнього дзвоника – це хвилюючий момент для кожного, а особливо для випускників, які в останній раз переступають поріг рідної школи, де провели довгі роки життя дорослішаючи та здобуваючи знання. І хоч останнім часом у зв’язку з пандемією коронавірусу більша частина навчального процесу проходила дистанційно, все ж школярам та їх вчителям було приємно зібратися разом наприкінці навчального року. 09 червня пролунав останній дзвоник у Роменській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе.

Директор школи Лідія СКРИПКА сердечно привітала вас зі святом останнього дзвоника та побажала міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, після привітань кращим учням школи були вручені грамоти за досягнуті успіхи у навчанні та активну участь у житті громади.

Щиро привітав усіх з закінченням навчального року й голова громади Олег СТОГНІЙ та дав настанову випускникам, які сьогодні вирушають у дорослу дорогу: «Вам відкрилось багато життєвих доріг, але всі вони починаються зі шкільної стежини. Від вашого вибору залежить не тільки ваше майбутнє, щастя та добробут ваших родин, а й певною мірою доля нашої громади та країни в цілому. Творіть добро, даруйте радість, допомагайте людям, шануйте батьків та вчителів, працюйте наполегливо та натхненно, зберігайте гідність, бо без неї немає людини».

Традиційно діти підготували творчі номери, випускники станцювали прощальний шкільний вальс і пролунав останній дзвінок.

На святі панувала особлива святкова атмосфера, сповнена гарного настрою та приємних емоцій.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.