Міський голова Олег Стогній: Кожен керівник структурного підрозділу несе персональну відповідальність за якісне виконання посадових обов’язків

04.01.2021 в 15:46

Перший робочий тиждень 2021 року у приміщенні міської ради розпочався з наради міського голови Олега Стогнія з керівниками відділів та управлінь виконавчого комітету Роменської міської ради з метою врегулювання організаційно-процедурних питань діяльності виконавчого комітету.

Очільник громади закликав підлеглих активізувати свою діяльність, змінити підходи до роботи, результатом яких повинні бути ефективні показники.

«Шановні колеги, наголошую на фаховості при виконанні своїх посадових обов’язків. У разі неефективності роботи – звільнення. Кожен керівник структурного підрозділу несе персональну відповідальність за якісне виконання посадових обов’язків», – наголосив міський голова.  

Також очільник громади Олег Стогній повідомив про звільнення начальника Управління житлово-комунального господарства – Олександра Шевченка.

Коментарі
Людмила Керимова

Очень хочется спросить, может конечно не в тему, но все же. Есть у нас в городе такая семе Надежда Гора которая уже не один год хочет открыть приют для животных, но почему-то находится тысяча причин в отказе и не одной что бы хоть как то помочь . Может хоть Вы сможете как то пооявить интерес и помочь решить этот вопрос. Ведь животные они нивчем не виноваты, что люди за частую бывают такие жестокие и выбрасывают их на улицы .

Всього коментарів: 1

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.