Міський голова Олег Стогній провів перший у цьому році прийом громадян з особистих питань

13.01.2021 в 13:14

Днями міський голова Олег Стогній провів перший в цьому році прийом громадян з особистих питань у приміщенні міської ради.

На прийом  звернулося 19 мешканців міста та 4 мешканця  сільських рад, які ввійшли до складу Роменської територіальної громади.Загалом звернення стосувались питань житлово – комунальної сфери: громадянка Г. звернулася за допомогою у вирішення питання неякісного опалення у квартирі через втручання сусідів у систему опалення будинку; у громадянки А. було  прохання  вирішити питання зруйнованого димоходу багатоквартирного будинку.

Розглянувши звернення, міським головою доручено провести обстеження будинків, організувавши робочу групу у складі представника УЖКГ, теплопостачальної організації та житлово-експлуатаційного підприємства.

До очільника громади звернувся учасник АТО з проблемою приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. За інформацією заявника при зверненні до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області йому було відмовлено у приватизації вищевказаної ділянки.   У свою чергу міський голова зауважив, що після завершення процедури реєстрації права власності земельних ділянок сільськогосподарських призначень закріплених за  Роменською міської територіальною громадою необхідно повторно звернутися з відповідною заявою до міської ради.

За результатами прийому громадян заявникам надано роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань, а саме: виплати коштів малозабезпеченим родинам, проведення обстеження та взяття на облік безхазяйного майна, про благоустрій прилеглих територій, оформлення субсидій та інш.

Міський голова Олег Стогній наголосив керівникам відповідних служб на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання.

Нагадуємо, що прийом міського голови здійснюється у приміщенні міської ради  у другий і четвертий вівторок кожного місяця з 10.30. Запис на прийом до міського голови проводиться в четвер та п’ятницю, що передують дню прийому, у каб. 11 виконкому міської ради або за тел. 5-16-77.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.