МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ СТОГНІЙ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

24.01.2023 в 13:15

Громадяни України у своєму повсякденному житті зіштовхуються з необхідністю звертатися з різних питань в установи, організації, органи влади різного рівня. Право на звернення є одним з конституційних прав громадян України.

24 січня 2023 року було проведено черговий особистий прийом громадян міським головою Олегом СТОГНІЄМ. Цього вівторка під час прийому до очільника громади звернулось 11 мешканців, було порушено 7 питань: щодо призначення субсидії, отримання гуманітарної допомоги, забезпечення дровами, оплати за централізоване водопостачання та теплопостачання, ремонту покрівлі, оформлення спадщини на земельну ділянку.

На всі порушені під час прийому питання громадяни отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Звернення, що потребують більш детального вивчення, Олег СТОГНІЙ взяв під особистий контроль та надав доручення фахівцям відповідних структур.

Наступний прийом запланований на 14 лютого 2023 року. Консультації громадян щодо прийомів, їх попередній запис на прийом міським головою проводиться щоденно в робочі дні з 08.00 до 17.00 у кабінеті 4 (б-р Шевченка, 2) та за телефонами: роб. 5 32 86, моб. (096) 874 93 39.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.