МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ СТОГНІЙ ПРИВІТАВ МОЛОДЬ ГРАМОТАМИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27.06.2021 в 15:50

На центральній площі міста відбувся святковий концерт присвячений Дню молоді. Вітали роменців очільник громади Олег СТОГНІЙ та голова молодіжної ради Дарина ЧУБА.

Міський голова  побажав молодому поколінню втілення запланованих ідей та проектів, і запевнив що влада готова всіляко допомагати  втілювати та реалізовувати задумане на користь молоді України.

Також, з нагоди відзначення Дня молоді Грамотами виконавчого комітету Роменської міської ради нагороджено:

ЖУК Вікторію, вчителя інформатики Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені академіка А.Ф. Йоффе Роменської міської ради Сумської області, за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток освіти.

ХОМУ Ігоря, головного інженера Товариства з обмеженою відповідальністю «ТАЛАНПРОМ», за сумлінну працю, креативний підхід у роботі, активну професійну діяльність.

ОЛІЙНИК Марину, практичного психолога Роменського міського центру соціальних служб Роменської міської ради, за високий професіоналізм та сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток соціальної сфери громади.

МЕЛЬНИК Анну, переможницю Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді, учениця Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені академіка А.Ф. Йоффе Роменської міської ради Сумської області, за активну участь у спортивному житті міста, успішні виступи на обласних, Всеукраїнських змаганнях.

ЛЕОНТІЄВУ Надію, солістку народної аматорської студії естрадного вокалу «Унісон» (керівник – Володимир Столяренко), за активну участь в художній самодіяльності і культурно-мистецькому житті міста.

КОХНО Ігоря, керівника зразкової аматорської дитячої студії естрадного співу «Рушничок» Комунального закладу Роменської міської ради Сумської області «Великобубнівський будинок культури», за активну життєву позицію, професійну майстерність, творчий підхід та впровадження новітніх технологій в культурно-мистецький простір.

БОРОВИК Романа, сержанта служби цивільного захисту, рятувальник-машиніст компресора рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, за вагомі трудові досягнення, сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність.

ТАРАНІН Єгора, старшого лейтенанта поліції, дізнавач сектору дізнання Роменського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Сумській області, за високий професіоналізм, витримку, порядність, ініціативу, наполегливість, зразкове виконання службових обов’язків.

ШВИДЬКО Наталію, завідувача сектору економіки відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради, за відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, сумлінну і плідну працю, професійну майстерність.

КАЙНАРУ Світлану, вчителя української мови та літератури Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області, за активну участь у освітній діяльності міста, успішні виступи на Всеукраїнський конкурсах, тренінгах, майстер-класах, підготовку учнів-переможців Всеукраїнських конкурсів.

РИГІН Аліну, лікаря-офтальмолога з покладанням обов’язків завідуючої офтальмологічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради, за високий професіоналізм, якісне обслуговування населення, відданість своїй справі.

РЕКУТУ Євгенія, фізична особа-підприємець, за професіоналізм у роботі та активну громадську позицію.

РЕКУН Миколу, старосту Виконавчого комітету Роменської міської ради, за активну життєву позицію, особистий вклад у розбудову сільських територій Роменської міської територіальної громади.

НАЛИВАЙКО Аллу, старосту Виконавчого комітету Роменської міської ради, за активну життєву позицію, особистий вклад у розбудову сільських територій Роменської міської територіальної громади. 

ФЕДІРКО Яну, головного спеціаліста сектору профілактики служби у правах дітей Роменської міської ради, за зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію програм соціального захисту дітей, високий професіоналізм, працьовитість та відповідальність.

ГОНЧАРЕНКО Михайла, учасника антитерористичної операції, член громадської організації «Учасники АТО Роменщини», за активну громадську позицію, ініціативність у вирішенні питань соціального захисту учасників антитерористичної операції і учасників операції об’єднаних сил.

СВЕРЕДЮК Артура, депутата Роменської міської ради, за меценатство і допомогу громадянам, що опинилися у складних ситуаціях, значний вклад у спортивні досягнення збірної команди депутатів Роменської міської ради у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів місцевих рад.

БЕЗРУЧКО Володимира, депутата Роменської міської ради, за активну громадянську позицію, дієву участь у вирішенні проблем життєдіяльності громади, значний внесок у роботу постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики.

ШПОТУ Юлію, депутата Роменської міської ради, за активну громадянську позицію, тісну співпрацю зі старостами Виконавчого комітету по вирішенню проблемних питань у виборчому окрузі, успішне сприяння розвитку молодіжного руху в Роменській громад. 

З нагоди Дня молоді був проведений конкурс “Довга коса – українська дівоча краса”, в якому переможницями стали: ТКАЧЕНКО Тетяна – І місце; ЖОЛОБОК Анастасія – ІІ місце та ГЕРГАЛО Вікторія – ІІІ місце, яким було вручено Подяки та цінні подарунки.

Сьогодні у Олега Анатолійовича також свято – невеликий ювілей. Тож, щиро вітаємо його з Днем народження та бажаємо залишатися молодим протягом усього життєвого шляху.  Адже юність живе у душі всупереч рокам.

Весь вечір з головної сцени міста вітали  молодь своїми музичними виступами  творчі колективи Роменської міської територіальної громади. 

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.