Міський голова Олег Стогній обговорив з перевізниками стан пасажирських перевезень  в місті

21.12.2020 в 15:44

При міському голові Олегу Стогнію відбулась нарада щодо пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування.

Обговорили  проблемні питання, які виникають під час перевезень, питання виплати компенсації за пільгове перевезення пасажирів та дотримання норм діючого законодавства щодо роботи транспорту на період карантину.

Начальник управління економічного розвитку Юлія Янчук наголосила, що виконання нормативно-правових актів України у сфері транспортних перевезень є невід’ємною частиною роботи автоперевізників, а саме: дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19. Перевізник несе персональну відповідальність стосовно виконання вимог карантинного  режиму  та дотримання перевезення пасажирів в межах  кількості місць для сидіння передбачених характеристикою транспортного засобу.

Усі учасники наради озвучили свої зауваження та пропозиції стосовно покращення ситуації з безпекою пасажирських перевезень. Особлива увага зосереджувалась на стані автомобільних доріг в зимовий період. Питання підсипки, грейдерування та посипки доріг протиожеледною сумішшю взято під контроль начальником управління ЖКГ Олександром Шевченко та директором КП «ККП» Ігорем Щербаком.

Ще одним важливим питанням постало паркування приватного автотранспорту на міських автобусних зупинках, що перешкоджає вільному доступу автобусів до місць посадки та висадки пасажирів. Міським головою Олегом Стогнієм  доручено звернутися до відділу поліції щодо прийняття мір по усуненню вищевказаних порушень, в межах наданих повноважень.

Міський голова Олег Стогній тримає на особистому контролі питання пасажирських перевезень та запланував провести нараду щодо пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.