Міський фестиваль-конкурс «Різдвяна коляда»

14.01.2020 в 15:36

Серед новорічних свят, 10 січня, в малій концертній залі Будинку культури пройшов щорічний Міський фестиваль-конкурс «Різдвяна коляда».

Відкривав фестиваль зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» (керівник Л.Бабич) запальною новорічною хореографічною композицією. Далі було представлено 22 конкурсні номери.

Під час фестивалю лунали нові та старовинні колядки та щедрівки, а також інші зимові святкові пісні. Усі присутні почули щирі привітання, побажання добра, благополуччя і миру. А дитячі очі конкурсантів сяяли захопленням і натхненням.

Важко було визначити найкращих, бо кожен учасник вклав у свій номер максимум позитивних емоцій та частинку своєї душі. За рішенням журі, головою якого була Тетяна Баляба, начальник відділу культури виконавчого комітету міської ради, призові місця розподілені в наступних номінаціях: “ХУДОЖНЄ ЧИТАННЯ”, “ТЕАТРАЛЬНІ МІНІАТЮРИ”, “ВОКАЛ (солісти)”, “ВОКАЛ (ансамблі)”.

Кожен з учасників був нагороджений яскравим оригінальним дипломом та подарунком.

Дякуємо усім талановитим зірочкам нашого міста за участь у фестивалі, а їх керівникам і батькам за те, що допомагають їм розвивати свої творчі здібності! Зі святами! Усього доброго Вам і Вашим родинам!

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.