МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

28.08.2023 в 10:00

28 серпня  2023 року міським головою  проведено черговий особистий прийом громадян. Під час прийому до очільника громади звернулося 7 осіб стосовно: підсипки та ремонту доріг,  спиляння та обпилювання дерев,  відведення стічних вод, проблеми водопостачання в квартирі, надання допомоги у завезенні дров та інших.

На всі порушені під час прийому питання громадяни отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Зокрема, стосовно спиляння дерев було роз’яснено, що кошти на ці цілі з міського бюджету виділені, але виконавець робіт ще не визначений – потрібно проводити  тендерні процедури.

Звернення, що потребують більш детального вивчення, Олег СТОГНІЙ взяв під особистий контроль та надав доручення фахівцям відповідних структур.

Наступний прийом запланований на 12 вересня 2023 року. Консультації громадян щодо прийомів, їх попередній запис на прийом міським головою проводиться щоденно в робочі дні з 08.00 до 17.00 у кабінеті 4 (б-р Шевченка, 2) та за телефонами: роб. 5 32 86,  моб. (096) 874 93 39.

За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.