МІННА БЕЗПЕКА, ЩО ТАКЕ СТРЕС ТА ЧОМУ ПОТРІБНА ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ: У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РОМЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ «НЕЛЕКЦІЇ» З ОЛЕКСАНДРОМ ПЕДАНОМ

25.04.2024 в 13:52

23-24 квітня 2024 року в Роменських ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 та №7 Роменської міської ради відбулись «НеЛекції 2.0», які провів український шоумен, телеведучий Олександр ПЕДАН.

Захід відбувся в рамках програми UMind та UNICEF Ukraine “Спільно до навчання” за ініціативи Міністерства освіти і науки, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та першої леді України Олени Зеленської, яка має на меті допомогти учням шкіл отримати знання та навички, необхідні для життя в умовах війни.

«НеЛекція» – це інтерактивний проєкт, який допомагає дітям у доступній формі отримати важливі знання та навички.

Під час «НеЛекції» Олександр Педан спілкувався з учнями про:

  • мінну безпеку: як діяти, якщо побачили підозрілий чи вибухонебезпечний предмет;
  • збереження фізичного та психічного здоров’я: як побороти страх, тривогу та інші негативні емоції.
  • важливість навчання під час війни.

Дві години цікавого спілкування у дружній атмосфері із фізкультхвилинками дали дітям заряд енергії. Нові знання, які отримали учні, збережуть їх здоров’я у майбутньому.

Інтерактивний квіз, розроблений за темами НеЛекції, у легкому й веселому форматі допоміг учасникам закріпити здобуті знання.

По завершенню заходу учні отримали не лише масу позитивних емоцій та систематизували отримані під час «НеЛекцій» знання, а ще подарунки та спільне фото з ведучим Олександром ПЕДАНОМ. Дякуємо організаторам за проведення такого цікавого і корисного заходу.

За повідомленням Відділу освіти РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.