МІКРОГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

28.02.2023 в 11:00

Із 1 лютого 2023 року стартував новий прийом заявок на всі напрямки програми єРобота.

Державна програма надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу була затверджена постановою Кабінету міністрів України від 21.06.2022 № 738. Програма розрахована на суб’єктів мікро- чи малого підприємництва, а також громадян України, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність.

Сума мікрогранту становить від 50 до 250 тис грн. Його можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. 

У 2023 році уряд передбачив на програму мікрогрантів “Власна справа” 1,8 млрд грн, що дозволить видати українцям понад 7000 мікрогрантів на започаткування та розвиток бізнесу.

Якщо ви давно мріяли про власну справу чи розширення вже існуючого бізнесу і досі відкладали це, то зараз саме час! Пробуйте подавати заявки на ці гранти! Подання заявок здійснюється через Портал Дія: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota. Третій етап прийому заявок на розвиток власної справи в 2023 році триватиме до 12 березня. Консультацію можна отримати в найближчому відділенні Ощадбанку. Рішення про надання гранту приймає Державна служба зайнятості, перевіривши заяву уповноваженим банком та розглянувши бізнес-план.

У 2022 році відбулось 12 хвиль подачі за яв на отримання мікрогрантів, загалом було видано мікрогрантів на 777 млн. гривень.

У Сумській області торік грантами за програмою єРобота скористалось 125 людей на суму 28,6 млн. грн. створивши майже 300 робочих місць та відкрили свій бізнес з вирощування зернових культур, виробництва хліба та м’ясних продуктів, одягу, поліграфічної діяльності, торгівлі, охорони здоров’я, освіти.

Нагадаємо, урядовий проект  єРобота  включає ще і такі грантові програми: грант на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подача заявки на всі напрямки програми єРобота здійснюється через Портал Дія.

За повідомленням управління економічного розвитку Роменської міської ради

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.