Методичні рекомендації щодо вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування

21.01.2021 в 09:02

Вчора у залі засідань Роменської міської ради відбулася робоча нарада за участю міського голови Олега СТОГНІЯ з питання вчинення нотаріальних дій. На обговорення були запрошені старости Роменської міської територіальної громади та нотаріуси Роменського районного та міського нотаріальних округів.

Нотаріуси Людмила БІЛАШЕНКО та Світлана КОЛІСНИК ознайомили посадових осіб органів місцевого самоврядування з головними аспектами та правилами нотаріального діловодства для того, щоб в подальшому старости змогли правомірно вчиняти нотаріальні дії: оформлення заповіту, заповнення заяв, засвідчення справжності підпису, особливості роботи з людьми з обмеженими можливостями, визначення дієздатності особи-заявника. Нотаріуси розповіли про найперші кроки при вчиненні окремих нотаріальних дій.

Крім того, нотаріусами розроблено та надано для врахування в роботі методичні рекомендації щодо вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування та зразки документів нотаріального діловодства, що стане настільною книгою для старост.

Керуючий справами виконкому Роменської міської ради Наталія МОСКАЛЕНКО зауважила, що старости вже розпочали проходження нормативної підготовки та вивчення законодавчої бази, тому незабаром мешканці сільської місцевості зможуть отримувати якісні нотаріальні послуги на місцях.

У результаті наради нотаріуси домовилися зі старостами про подальшу плідну співпрацю та у разі виникнення питань – про зворотній зв’язок.

За повідомленням Центру надання адміністративних послуг міста Ромни Сумської області

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.