МАГІЯ ТАНЦЮ, ЩО ЄДНАЄ СЕРЦЯ: У РОМНАХ ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ ЗРАЗКОВОГО АМАТОРСЬКОГО АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ «ДИВОГРАЙ» РОМЕНСЬКОГО МІСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ
Днями у Роменському міському Будинку культури панувала особлива атмосфера енергії та сили танцю –звітний концерт зразкового аматорського ансамблю танцю «Дивограй» (керівник Людмила БАБИЧ), який уже понад 20 років дарує глядачам красу танцю, виховує талановитих артистів, примножує традиції хореографічного мистецтва та прославляє рідний край своїми яскравими виступами.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія ГОРОДЕЦЬКА привітала учасників колективу та вручила Подяку Виконавчого комітету Роменської міської ради.
Концертна програма вражала різноманітністю жанрів та настроїв. Глядачі палко аплодували всім учасникам колективу та окремим виконавцям: дуету Анни ТАРАНОВОЇ та Анни ПАРХОМЕНКО, Ельвіри ПЛАХТІЙ та Антона ЗАСТАВНОГО, солісткам Поліні КОЦУР, Вікторії ЗАМОРИЛЕНКО, а також вокалістам Євгену РОМАНЕНКУ, Соломії БУЗИНСЬКІЙ, Дар’ї ХАРЧЕНКО, Євгену ЛЕВЧЕНКУ та Тіні ШОКОТІ. Окрасою вечора став номер у виконанні Лесі РУБЕЦЬ та Марії САВЧЕНКО, де витонченість танцю поєдналася із чарівним живим звучанням української бандури.
Кожен концерт – це величезна праця, а коли на сцені збираються всі учасники, а повітря тримає солодкий присмак успішного виступу – це особлива магія. Саме таку атмосферу подарував глядачам творчий колектив.
Вітаємо учасників зразкового аматорського ансамблю танцю «Дивограй» та його незмінну керівницю Людмилу БАБИЧ із черговим тріумфом та бажаємо колективу нових творчих злетів, підкорення найвищих хореографічних вершин та гучних аплодисментів. Нехай кожен виступ і надалі дарує глядачам натхнення, а «Дивограй» залишається гордістю та яскравою перлиною Роменщини!
За повідомленням Відділу культури РМР





