Інформація щодо фінансування КНП Сумської обласної ради “Обласна клінічна спеціалізована лікарня”

15.09.2020 в 15:19

Стосовно питання недофінансування  психіатричного закладу у Ромнах  це проблема, над вирішенням якої працює влада на всіх рівнях. Засновником Комунального неприбуткового підприємства Сумської обласної ради “Обласна клінічна спеціалізована лікарня” є Сумська обласна рада. Вищий орган: Управління обласної державної адміністрації.

КНП Сумської обласної ради “Обласна клінічна спеціалізована лікарня”, не відноситься до установ, на які розповсюджується повноваження міської влади і, відповідно, цей заклад не фінансується з міського бюджету.

На виконання Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” визначено перелік та обсяг медичних послуг за рахунок коштів Державного бюджету України. Психіатрична допомога входить до такого переліку.

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) закуповує медичні послуги у закладах охорони здоров’я. На підставі укладеного договору між цими сторонами, заклад охорони здоров’я отримує кошти на своє утримання,  а це і заробітна плата, і харчування пацієнтів і лікування.

Сподіваємося, що найближчим часом це питання буде врегульоване на державному рівні.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.