ГРОШОВА ДОПОМОГА ВІД УВКБ ООН

21.09.2022 в 17:21

Сьогодні, 21 вересня 2022 року, з 10:00 год. до 17:00 год. у приміщенні Управління соціального захисту населення Роменської міської ради (б-р Шевченка, 8) представники благодійного фонду «Право на захист» проводили реєстрацію мешканців Роменської міської територіальної громади на програму УВКБ ООН для видачі грошової допомоги в рамках реалізації проєкту «Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам та таким, що постраждали від конфлікту на сході України» за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців  (УВКБ ООН) в Україні.

Подати заявку протягом дня змогли 110 мешканців Роменської міської територіальної громади, які належали до таких категорій як: переселенці, які перемістилися після 24.02.22; особи, що постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська, та люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання.

Отримати допомогу від УВКБ ООН, можуть особи, які не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації міжнародної допомоги (Червоний Хрест, WFP, UNICEF, NRC та інші міжнародні програми підтримки).

За повідомленням управління соціального захисту населення м.Ромни

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.