ГРАНТ НА НАВЧАННЯ І ПРОФЕСІЯ МРІЇ: UKRAINIAN FILM SCHOOL ШУКАЄ НАЙТАЛАНОВИТІШИХ

05.08.2021 в 10:37

Перша й найпотужніша кіношкола в Україні Ukrainian Film School продовжує пошук найталановитіших абітурієнтів, аби надати їм грант на навчання на річних програмах: “акторський курс”, “сценарний курс”, “операторський курс”, режисерський курс”, “продюсерський курс”.  

Кіношкола Ukrainian Film School заснована на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA, випустила понад 600 студентів, зняла 207 короткометражних фільмів, створила 244 сценаріїв і презентувала 120 акторських кінопоказів. У базі UFS – ультрасучасне освітлювальне, звукове та відеообладнання, знімальні павільйони, виробничі платформи Postproduction HUB і Dolby Premier Studio, кінотеатр, а також склади реквізитів і костюмів. 

Зі студентами працюють педагоги-практики – профі сучасного кінематографа, вони діляться актуальними знаннями і специфікою роботи на знімальних майданчиках, так як продовжують знімати знакові і масштабні проекти для України та інших країн. Крім того, для студентів також відкриті двері знімальних майданчиків і кастингів кіно- / телепроектів студії як під час навчання, так і після випуску. 

Ми щороку проводимо сотні співбесід та відбираємо лише 200 осіб, котрі стають нашими студентами. Але іноді абітурієнти навіть після успішних співбесід вимушені відмовитися від навчання з фінансових причин.  UFS вірить у шанс і надає його найталановитішим!” – зазначає засновниця і керівниця Ukrainian Film School Альона Тимошенко. 

Кіношкола покриває повну вартість навчання на будь-якому річному курсі UFS. Взяти участь в боротьбі за грант можуть повнолітні особистості, які готові проявити свій талант, мріють знімати кіно, писати сценарії та грати головні ролі у фільмах та серіалах. Участь у конкурсі безкоштовна і складається з 4 етапів, перший з них – реєстрація https://filmschool.com.ua/grant, яку потрібно пройти до 19 серпня включно. Другий етап – креативне завдання в довільній формі на тему “Чому саме я маю отримати грант на навчання?”.  

Результати перших двох етапів конкурсу кіношколи будуть оголошені 21 серпня.

 Ukrainian Film School

https://filmschool.com.ua/

https://www.instagram.com/ukrainianfilmschool/

https://www.facebook.com/ukrainianfilmschool

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.