ГОЛОВА ГРОМАДИ ПРОВІВ РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ З МЕШКАНЦЯМИ МИКОЛАЇВСЬКОГО ТА ПУСТОВІЙТІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

01.06.2022 в 14:04

Відкритість і діалог –  основні принципи розуміння питань, що турбують людей.

Цього тижня розпочалися робочі зустрічі міського голови Олега СТОГНІЯ з населенням Роменської міської територіальної громади.

31 травня очільник громади спілкувався з жителями Миколаївського старостинського округу, які підняли низку наболілих питань сьогодення.  Разом з  Сергієм ПОДРЄЗОМ, старостою даного старостату, Надією СОЛДАТЕНКО, депутатом Роменської міської ради, Тетяною ЯРОШ, головного спеціаліста відділу земельних ресурсів Едуардом ШКОЛЯРЕНКОМ, обговорили питання та шляхи їх вирішення.

01 червня зустріч продовжилася з жителям Пустовійтівського старостинського округу в будинку культури с. Пустовійтівка, у якій взяли участь керучий справами виконкому Наталія МОСКАЛЕНКО та староста Виконавчого комітету РМР Віктор СОРОКА.

Під час заходу міський голова мав змогу безпосередньо поспілкуватися з мешканцями, почути актуальні проблеми, а саме:  благоустрій територій і стан доріг, вирішення земельних питань, гуманітарна допомога, графік руху та вартість проїзду, аптечна мережа для доступнішого отримання ліків, а також питання щодо приїзду сімейного лікаря в населені пункти, адже не всі мешканці сіл мають змогу виїхати в місто.

Міський голова Олег СТОГНІЙ розповів про роботу, що виконана в громаді та про перспективні плани її розвитку. Учасники зустрічі домовились щодо подальшої постійної співпраці для оперативного вирішення проблемних питань, які виникають в умовах воєнного стану.

Всі побажання та зауваження громадян взято до відома та направлено на виконання.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.