ГОЛОВА ГРОМАДИ ОЛЕГ СТОГНІЙ ПРИВІТАВ ПРЕДСТАВНИКІВ МІСЦЕВИХ МЕДІА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

04.06.2021 в 10:02

Сьогодні, 4 червня 2021 року, напередодні Дня журналіста, міський голова Олег СТОГНІЙ зустрівся із представниками засобів масової інформації: газети “Вісті Роменщини”, газети “Тандем”, міськрайонної радіостудії “Ромен” й інтернет-видання “Ромни 24” та привітав їх зі святом.

“Від імені міської ради та від себе особисто дякую вам за непросту творчу працю, за об’єктивність та співпрацю. Є вислів, що всі митці пера – це інженери людських душ. Тут зібралися справді професіонали своєї справи, ті, хто забезпечує оперативне інформування людей. Щоденною працею ви робите чималий внесок у розвиток Роменської міської територіальної громади. Усі ми маємо одну спільну мету, щоб був мир та спокій, аби наші нащадки жили та розбудовували наш край”, – зазначив Олег СТОГНІЙ у вітальній промові.

Очільник громади висловив сподівання, що співпраця влади та журналістів триватиме й надалі. Він побажав присутнім міцного здоров’я, миру щастя, добра, єдності, усіх гараздів і Божої благодаті, вручивши їм пам’ятні подарунки.

Тож зі святом вас, шановні журналісти, а також усі, хто дотичний до цієї професії!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.