ГІНЕКОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ БЕЗБАР’ЄРНОГО ДОСТУПУ ВІДКРИТО НА БАЗІ КНП «РОМЕНСЬКА ЦРЛ» РМР

26.05.2023 в 14:35

Потреба у інклюзивному просторі може виникнути у кожної жінки на різних етапах її життя. За сприяння Українського жіночого фонду та за підтримки Фонду народонаселення ООН впроваджується проєкт з відкриття 15 гінекологічних кабінетів безбар’єрного доступу на базі медичних опорних закладів в 6 пілотних областях України, включаючи Сумську область і КНП «Роменська ЦРЛ» РМР.

Сьогодні на базі комунального некомерційного підприємства «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради відкрито перший гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. На урочистому заході були присутні міський голова Олег СТОГНІЙ, головний лікар КНП «Роменська ЦРЛ» РМР Валентина ГУНЬКОВА, регіональний координатор проєкту Світлана ПІВЕНЬ, членкиня ГО «Інтелект Сумщини» Андріана КОСТЕНКО та медичний персонал.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ подякував всім причетним до відкриття гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу та зауважив, що відтепер жінки нашої громади зможуть краще і якісніше отримувати медичні послуги в зручний для них час.

Кабінет безбар’єрного доступу враховує потреби жінок з інвалідністю, жінок літнього віку та інших вразливих верств населення в отриманні послуг із сексуального та репродуктивного здоров’я. Зокрема жінок постраждалих від гендерно зумовленого насильства, в тому числі і сексуального.

Підтримка буде доступна 24/7, адже кабінет розташований на території лікарні, де забезпечене цілодобове чергування лікарів акушерів-гінекологів. Жінки, які того потребують, отримають кваліфіковану допомогу безкоштовно і конфіденційно.  

Щиро запрошуємо на консультацію за медичною допомогою.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.