ДРУЖБА Й ВЗАЄМОПОВАГА РОБЛЯТЬ НАС СИЛЬНІШИМИ

21.09.2022 в 16:55

Центр «Територія добра», який був створений на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Роменської міської ради продовжує свою роботу.

Сформована нова група – діти та дорослі, які переїхали до нашої громади з інших міст України. 20.09.2022 року відбулося перше заняття, яке було присвячене знайомству. Учасники, передаючи один одному «чарівний клубочок», розповідали про себе, про свої здібності та уподобання.

Візерунок, який вийшов – це портрет колективної справи. Як ниточки переплітаються між собою, так і відносини в групі будуть міцнішати. А щоб на зустрічі завжди панувала дружба і взаємоповага, діти та дорослі обговорили і прийняли «Правила роботи групи».

Під час бесіди учасники дізналися, що у кожної людини є свій Янгол-охоронець. Він охороняє нас протягом усього життя. Він нас любить, співчуває нам і, щоб не трапилося завжди намагається нам допомогти. Ми ніколи його не бачимо, але він завжди поруч з нами. Зараз, як ніколи, Янгол-охоронець оберігає і несе нас на руках! Головне в це вірити!Використовуючи кольоровий папір, діти і дорослі створювали свого янгола-охоронця.

По завершенню зустрічі гості весело грали в гру «Поміняємося місцями ті, хто …..». Гра показала, що у нас дуже багато спільного. Це нас поєдную і робить сильнішими!

Наступна зустріч 27 вересня 2022 року о 15:00. Запрошуємо всіх охочих доєднатися. Буде цікаво!!!

Чекаємо за адресою: м. Ромни, вул. Коржівська, 5; т. 0686869405.

За повідомленням Центру професійного розвитку

педагогічних працівників м. Ромни

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.