ДОСЯГНЕННЯ ВИХОВАНЦІВ РОМЕНСЬКОЇ ДЮСШ ІМ. П. КАЛНИШЕВСЬКОГО

27.12.2022 в 13:38

Відкритий чемпіонат Сумської області  з важкої атлетики

У  м. Ромни важкоатлетичному залі ВСП Роменського коледжу СНАУ відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з важкої атлетики пам’яті Заслуженого тренера України Валерія ГОЛУБА.

Змагання зібрало як спортсменів з різних регіонів, так і його вихованців різних років, колег, знайомих, рідних тренера, завдяки якому важку атлетику Роменщини знають і поважають в Україні.

Призерами та переможцями змагань по сумі двоборства (ривок, поштовх) у своїх вагових категоріях стали вихованці ДЮСШ ім. П. Калнишевського: Лакиза Валерія, Чорнобук Володя (коледж КНЕУ), Остришко Валентин, Кударенко Олександр (Роменський ВПУ), Труш Максим, Строкань Богдан (Роменська ЗОШ № 10), Мисюра Денис, Євтушенко Андрій, Матвієнко Артем, Лакиза Денис, Кучер Ярослав (СНАУ), Баран Іван (Роменський ліцей  № 4), Якимов Євген (Роменський ліцей № 1), Усик Віктор, Лучко Даниїл (Роменська ЗОШ № 11), які нагороджені грамотами управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Готували команду Олександр ГОЛУБ та Юлія СКУБАЛО.

Біатлон

У с. Яворів Львівської області на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру  НКСІУ України відбувся Чемпіонат України з біатлону.

На змаганнях вдало виступили  представники Роменщини, а саме: Чихар Владислав і Супрун Сергій у класичній естафеті 4х7,5 км у складі збірної Сумської області стали переможцями, і в змішаній естафеті команда області (2 жінки та 2 чоловіки) –  зайняла  ІІ місце. 

За підсумками змагань наші юнаки потрапили у збірну України, яка буде брати участь у міжнародних стартах.

За повідомленням ДЮСШ ім. П. Калнишевського

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.