ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ РОМЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ! ПРОВОДИМО ПУБЛІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ГРОМАДИ

06.09.2023 в 11:39

Роменська територіальна громада розпочинає процес виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території Роменської  територіальної громади.

В рамках підготовчого етапу із розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Роменської міської територіальної громади будуть провадені публічні консультації для збору пропозицій та підвищення рівня обізнаності населення щодо розроблення комплексного плану громади.  

Консультація відбудеться в селах Біловод, Бобрик та Перехрестівка.

Це можливість вплинути на майбутнє Вашого населеного пункту та громади в цілому. Оскільки комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Подія відбувається у форматі групової роботи для розробки Технічного завдання до Комплексного плану. Ваші пропозиції будуть враховані під час стратегічної сесії у вересні 2023 року в м. Ромни.

Дата проведення:  08 вересня 2023 року.

Час проведення: с. Біловод – 11:00

                             с. Бобрик – 13:00

                             с. Перехрестівка – 15:00

Місце та адреса зустрічі: с. Біловод

                                            с. Бобрик

                                            с. Перехрестівка

Тривалість зустрічі –  1,5 години

Ви також можете надати свої пропозиції у електронному форматі: заповніть анкету за посиланням: https://forms.gle/nrMQufpe82grcWiAA

Організація та проведення зустрічі відбудеться за участі представників ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ», що займаються реалізацією підготовчого етапу розроблення Комплексного плану Роменської територіальної громади.

Відповідальна особа – начальник відділу містобудування та архітектури Виконавчого комітету Роменської міської ради Юрій Литвиненко.

За повідомленням відділу містобудування та архітектури

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada  

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.