ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

12.02.2024 в 15:05

Управління соціального захисту населення повідомляє, що відповідно до листа Сумської обласної державної адміністрації № 749 /2.1-21 від 06.02.2024 щодо розроблення механізму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб щодо надання допомоги на кожну евакуйовану дитину, повідомляємо наступну інформацію.

Допомога надається за рахунок коштів обласного бюджету Сумської області у розмірі 2000 гривень на кожну дитину евакуйовану з території громад, визначених розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від  10.07.2023 № 300-ОД, від 11.08.2023 № 393-ОД «Про проведення евакуації населення».

Отримувач допомоги особисто звертається до територіальної громади за місцем фактичного проживання із заявою за встановленою формою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується допомога, та додає документи, визначені Порядком.

Заяви з відповідними документами, що прийняті відповідальною особою територіальної громад, передаються до Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації (далі – Департамент).

За наявності поданих документів Департамент забезпечує виплату допомоги отримувачу на його рахунок, відкритий в уповноваженій банківській установі, у п’ятиденний строк після надходження коштів на рахунок Департаменту.

У разі необхідності звертатись до Управління соціального захисту населення Роменської міської ради за адресою: м.Ромни, бульв. Шевченка,8  III поверх, каб.№18, тел. (096) 187-58-50.

За повідомленням Управління соціального захисту населення

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.