ДО УВАГИ ТРУДОВИХ МІГРАНТІВ! МОМ ТА USAID ДОПОМОЖУТЬ ГРАНТАМИ ТРУДОВИМ МІГРАНТАМ, ЯКІ ПРАГНУТЬ РОЗВИВАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ

30.08.2021 в 10:15

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує про початок другого циклу надання грантів на умовах співфінансування (50% на 50%). Цю допомогу буде надано у рамках проєкту «Розвиток малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів», спрямованого на підтримку сталого економічного розвитку після повернення з-за кордону. Дедлайн – 30 вересня 2021 року.

Якщо Ви — трудовий мігрант (громадянин України, який працює або працював за кордоном і повернувся не раніше січня 2020 року), і бажаєте інвестувати зароблений капітал, а також досвід, отриманий за кордоном, у власну справу, — зверніть увагу на цей проєкт.

Етапи проєкту:

Етап I. Подання заявки

Подати заявку на участь в проєкті можна до 30 вересня 2021 року за посиланням https://bit.ly/Гранти_на_власну_справу

Заявки будуть розглядатися мірою їхнього надходження, тому радимо не зволікати з поданням Вашої заявки. Останній термін подання анкет на участь у проєкті —  30 вересня 2021 року. Після розгляду заявок МОМ буде контактувати тільки з тими заявниками, які пройшли до II етапу.

ЕТАП ІІ.  РОБОТА НАД ПОВНОЦІННИМ БІЗНЕС-ПЛАНОМ ТА ЙОГО ПРЕЗЕНТАЦІЯ (ЗАХИСТ)

Після розгляду онлайн-заявки МОМ ухвалює рішення щодо доцільності запрошення заявника до другого етапу, в рамках якого передбачається робота над повноцінним бізнес-планом (аналіз конкурентів, маркетингова стратегія, операційний план, розрахунок рентабельності, бюджет проєкту тощо). На даному етапі учасники проєкту отримають доступ до навчальних модулів, а також отримають консультації від професійного бізнес-коуча.

Участь у презентації (захисті) бізнес-планів є останнім етапом відбору фіналістів проєкту, що відбуватиметься онлайн (у мережі Skype чи іншим чином) або в ході особистої зустрічі.

Учасник зробить коротку презентацію перед комісією МОМ. У ході презентації заявник повинен докладно пояснити та обґрунтувати наведену в бізнес-плані інформацію. Комісія може поставити додаткові запитання та попросити надати додаткові документи. Орієнтовна тривалість співбесіди — 20-30 хвилин.

Рішення про виділення гранту буде ухвалене залежно від результатів презентації бізнес-планів.

Етап ІІІ. Видача гранту

Грант видається в натуральній формі, тобто у вигляді матеріальних цінностей, які Міжнародна організація з міграції закуповує і передає Вам у безповоротне користування, згідно з Вашим бізнес-планом та на умовах співфінансування з Вашого боку.

У разі зацікавленості звертайтеся за додатковою інформацією до Управління економічного розвитку Роменської міської ради (б-р Шевченка, 2, каб. 11, тел. 05448 53245).

За повідомленням Управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.