До уваги керівників аптечних закладів міста Ромни!

13.01.2020 в 10:39

Уже більше, ніж 2,5 роки в Україні триває реалізація програми «Доступні ліки», у рамках якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу та бронхіальної астми. З 1 квітня 2019 р. адміністрування програми передано до Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

НСЗУ є єдиним платником за програмою та укладає договори з аптечними закладами. Правила укладання прозорі та єдині для всіх. Усі аптеки, які виконають певний набір вимог, можуть укласти договір з НСЗУ про реімбурсацію. Лікар виписує рецепт, аптека відпускає препарат пацієнтові, а НСЗУ відшкодовує гроші за договором безпосередньо аптеці.

Усі процеси, реєстрація аптеки в електронній системі охорони здоров’я, укладання договору та відпуск електронних рецептів відбуваються в електронній формі.

З метою своєчасного і безперебійного забезпечення хворих ліками від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу і бронхіальної астми, запрошуємо усіх суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності та підпорядкування, прийняти участь у реалізації Урядової програми «Доступні ліки» та укласти договори про реімбурсацію з Національною службою здоров’я України.

Детальна інформація щодо вимог та особливостей укладення договорів про реімбурсацію на 2020р. розміщена на єдиному веб-порталі Національної служби здоров’я України https://nszu.gov.ua/.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.