ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ГРОМАДИ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

01.09.2021 в 14:18

1 вересня – це свято всіх школярів, вчителів, батьків. Початок нового навчального року – символічний крок тисячі учнів у країну знань, мудрості, доброти та людяності.

Це час, коли хтось вперше після веселих і тривалих літніх канікул йде до школи, а хтось починає доросле життя у вищих навчальних закладах.

Розпочинати навчальний рік святом – дуже гарна традиція.

Сьогодні у закладах Роменської громади пролунав шкільний дзвоник, який покликав школярів за парти на перший урок.

Зранку порадувало тепле сонечко, радісні та усміхнені школярі, вчителі, батьки заполонили святково прибрані шкільні подвір’я та стали на першовересневу лінійку, аби розпочати новий навчальний рік.

Прекрасне свято – День знань, в усіх закладах освіти пройшло організовано, з різноманітними розважальними та пізнавальними заходами, численними привітаннями, сюрпризами та концертними номерами.

У День знань очільник громади Олег СТОГНІЙ відвідав Роменську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Тетяни МАРКУС та привітав учнів, педколектив, батьків і всіх освітян з початком нового навчального року. Побажав усім учням міцного здоров’я, високих результатів у навчанні та активності у громадському житті.

Заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ завітав до Пустовійтівської та Герасимівської шкіл, щоб засвідчити початок важливого періоду життя школярів та висловити побажання легкого навчального шляху й досягнення поставлених цілей.

З вітальними словами у закладах освіти виступали старости старостинських округів Виконавчого комітету Роменської міської ради та працівники відділу освіти, вручивши першокласникам подарунки від громади.

Тож, досягайте своєї мети у житті, знайдіть взаєморозуміння з вчителями, зустріньте добрих і надійних друзів, ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона – цікава і по-справжньому нескінченна!

Свято першого дзвоника сповістило про початок нового 2021 – 2022 навчального року. Хай він буде мирним і спокійним, хай збудуться дитячі мрії й батьківські надії.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.