Дію карантину на території Роменської міської територіальної громади продовжено до 28 лютого 2021 року

15.01.2021 в 15:18

Сьогдні 15 січня під головуванням міського голови Олега СТОГНІЯ відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Керівники медичних закладів міста інформували про стан загальної епідеміологічної ситуації із захворювання на коронавірус.

Директор Роменської районної санітарно-епідеміологічної станції Микола БОЙКО зазначив, що за попередній тиждень у місті зареєстровано 30 випадків із захворюванням на корнавірусну хворобу – рівень захворюваності зменшився на 16,7 %, ніж за минулий тиждень.

Начальник відділу економічного розвитку Юлія ЯНЧУК внесла пропозицію щодо послаблення протиепідемічних заходів у  сфері пасажирських перевезень. У зв’язку зі зменшенням росту захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 задля задоволення потреб мешканців громади у транспортному обслуговуванні з 15 січня 2021 року відновити рух транспортних засобів на міських автобусних маршрутах загального користування по затвердженим постійно діючим графікам, у межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення засіданням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено продовжити виконання карантинних заходів «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки та відновити рух транспортних засобів на міських автобусних маршрутах загального користування по затвердженим постійнодіючим графікам.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.