ДІТИ РОМЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ З ВІДПОЧИНКУ

23.01.2024 в 16:00

Ось і закінчилась зимова подорож для 15 дітей нашої громади, які провели незабутній тижневий відпочинок на Дрогобиччині.

Таку подорож для 6 дітей загиблих захисників, 3 дітей-сиріт, 6 обдарованих учнів Роменської громади вдалося організувати завдяки міцній співпраці між Роменською та Дрогобицькою громадами.

Партнери надзвичайно гостинно зустріли групу з Роменської громади та запросили дітей до мерії Дрогобицька міська рада на зустріч із міським головою Тарас Кучма, першим заступником голови Романом БЕЙЗИК, керівницею Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксаною МАТЧИШИН, координатором по співпраці громад Львівщини та Сумщини, помічником народного депутата Віталієм Мойсеєнком, які привітали з приїздом та розповіли історію становлення міста Дрогобич.

Далі для дітей було організовано насичену культурну та розважальну програму, яка включала відвідування зоопарку «Лімпопо», Церкви Святого Юра, вежі Дрогобицької ратуші, музею історії та природи “Дрогобиччина”, солеварного заводу, музею Степана Бандери, дельфінарія «Оскар», садиби-музею І.Я. Франка, ковзанку та екскурсію в історико-культурний заповідник «Тустань».

Під час відпочинку, також відбулася зустріч з дитячим парламентом, на якій учасники обмінялися думками та запропонували свої ідеї для вирішення місцевих проблем.

Незабутнім для всіх став майстер-клас з розпису гільз від використаних снарядів у Галереї сучасного мистецтва Дрогобицької художньої школи. Невдовзі ця галерея проведе розпродаж завершених мистецьких виробів і виручені кошти підуть на допомогу ЗСУ. 

На завершення відпочинку, міський голова Тарас КУЧМА поспілкувався з молоддю, почув про враження від подорожі та вручив подарунки на згадку. 

Тож 6 насичених днів серед неймовірних краєвидів у дружній компанії промайнули, як одна мить.

Без сумніву, відпочинок вдався, а безліч позитивних емоцій, яскравих вражень і незабутніх спогадів про подорож діти привезли із собою додому.

Велика подяка народному депутату Андрію КОТУ, депутату Дрогобицької міської ради Андрію ПАУТИНЦІ, депутату Дрогобицької міської ради Володимиру ДЗЕРИНУ та Українському волонтерському штабу Дрогобиччина за щирість, гостинність та чудову організацію відпочинку. Це ще раз доводить, що ми велика єдина родина. І разом ми переможемо у всьому, що стосується наших дітей і нашої рідної землі. 

Найкраща подяка – це щасливі обличчя наших дітей!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.