СЬОГОДНІ ДЕПУТАТИ ПЕВНИХ ФРАКЦІЙ БЛОКУВАЛИ НАДВАЖЛИВІ ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ДЛЯ РОМЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ

30.08.2023 в 16:17

Сьогодні, 30.08.2023, Роменська міська рада продовжила засідання п’ятдесят дев’ятої сесії від 23.08.2023, що була перервана через атаку ворожих безпілотників на території м. Ромни.

На жаль, депутати міської ради не прийняли надважливі проєкти рішень, що стосуються життєдіяльності та оборони громади, а саме:

  • закупівлі піску та мішків для захисту об’єктів критичної інфраструктури;
  • створення оборонних споруд;
  • встановлення на Алеї Слави тимчасового пам’ятного знаку Захисникам України, що загинули в російсько-українській війні;
  • передачу з гуманітарної сфери громади нежилих приміщень на утримання комунальному підприємству з метою подальшої їх реконструкції (капремонту) під житло для внутрішньо переміщених осіб, яку планувалося провести за кошти інвесторів;
  • фінансова підтримка комунальному підприємству, якому передається на утримання житловий фонд, що раніше обслуговувався приватним підприємством «Марс», яке припиняє свою діяльність. Приватне підприємство вимушено уходить з ринку житлово-комунальних послуг, оскільки відміною рішення виконкому щодо призначення домоуправителів депутати повернули тарифи 2018 року, які далеко не відповідають нинішнім реаліям. Комунальному підприємству ж потрібна матеріальна підтримка для того, щоб при нинішніх тарифах, що не покривають затрат підприємства, воно могло забезпечити обслуговування будинків.

Голосували проти цих питань або утримались, чим фактично заблокували прийняття цих рішень, депутати від партії «Слуга народу» Людмила КОЛЄСНІК та секретар міської ради В’ячеслав ГУБАРЬ і від партії «Європейська Солідарність» Андрій ПЕРЕЗВА, Людмила ВАСИЛЕНКО, Тамара ЛИЗУНЕНКО.

За повідомленням відділу організаційного та комп’ютерного забезпечення

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.