ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА РОМНИ: ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ МІТИНГИ З НАГОДИ 78-Ї РІЧНИЦІ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

16.09.2021 в 13:31

Осіннього погожого дня, 16 вересня, на території Роменської міської територіальної громади відбулися урочисті мітинги та покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків з нагоди відзначення 78-ї річниці визволення міста Ромни від фашистських загарбників.

Друга світова війна – найбільш кривава та жорстока сторінка в історії людства. Наше місто також зазнало чимало втрат та вистояло завдяки нашим ветеранам. У цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто заради миру віддав своє життя, хто визволяв нас від фашистських загарбників.

Голова Роменської міської територіальної громади Олег СТОГНІЙ під час урочистого мітингу, в якому взяли участь представники обласної, районної та міської влади, громадських та політичних організацій, установ та підприємств, наголосив: «Роменці в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, захищаючи рідну землю від ворога. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про них. Честь і шана нашим ветеранам!».

Зі словами вдячності та поваги за ратний подвиг, які зробили герої війни, звернулися до присутніх голова районної ради Іван ЯРЕМЕНКО та депутат міської ради Яків ЗУБАН.

У своїй промові учениця Роменського ліцею № 1 імені П.І.Калнишевського Юлія ПАНЧЕНКО зазначила: «Воїни для нас, молодого покоління, є символом стійкості та мужності, а їх героїчний шлях – невичерпне джерело сили та віри в щасливе майбутнє країни».

Учасники мітингів низько схилили голови у скорботі за полеглими, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до братських могил і пам’ятних знаків.

Вічна пам’ять героям!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.