У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

28.07.2023 в 10:00

28 липня визначна подія – День Української Державності, який є утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення, що коріннями сягає часів заснування Києва.

З нагоди цього дня у Роменській міській територіальній громаді за участі заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя МАРЮХИ та Владислава Суходольського, заступника голови Роменської районної ради Василя МАЛИКА, депутатів міської ради РМР, представників відділів Виконавчого комітету РМР, управлінь та структурних підрозділів РМР, небайдужих мешканців відбулося покладання квітів до меморіального знаку Героям-борцям за незалежність України, Стели загиблим воїнам, до підніжжя пам’ятника останньому кошовому отаману Запорізької Січі Петру Калнишевському в місті Ромни та в селі Пустовійтівка. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто у різні часи віддав життя за волю і незалежність України.

«Ми живемо в складні часи, коли знову вимушені захищати територіальну цілісність та суверенність України. Але кожен з нас продовжує берегти єдність, працювати разом на перемогу. Адже це найважливіше національне завдання!» звернувся до присутніх на заході Василь МАРЮХА.

Українці не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право на свободу та життя. Відзначаючи День Державності України, ми з гордістю та вдячністю говоримо про мужність, самовідданість та любов наших земляків до Батьківщини.

Попри повномасштабну війну, нас не зламати!

Бо ми українці! Сильні! Вільні! Непереможні! Слава Україні! Слава її героям!

За повідомленнням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.