Чергове засідання виконкому

16.07.2020 в 14:24

Виконкомом затверджено фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни» на 2021 рік. У наступному році підприємство планує отримати дохід в сумі 21042,0 тис. грн, в тому числі: 19620,0 тис. грн від Національної служби здоров’я України, 1362,0 тис. грн – кошти місцевого бюджету за цільовими програмами, 60,0 тис. грн – кошти з інших джерел.

Затверджено акти комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам за використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів, складені відносно 5 громадян.

Виконкомом установлено тариф на послуги з постачання теплової енергії, які надає населенню, бюджетним установам, релігійним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальне підприємство «Ромникомунтепло»  РМР», у розмірі 1715,69 грн/Гкал (з ПДВ),  тариф на послугу з постачання гарячої води бюджетним установам у розмірі 103,35 грн (з ПДВ).

Комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» визначено одержувачем  бюджетних  коштів  на  придбання асенізаційної машини.

Прийнято рішення про створення комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа як консультативно-дорадчого органу виконавчого комітету міської ради.

Виконкомом прийнято низку рішень щодо соціального захисту громадян.

Прийнято всього 18 рішень, які  буде опубліковано протягом п’яти робочих днів на офіційному вебсайті міської ради в розділі «Офіційні документи».

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.