Чергове засідання виконавчого комітету міської ради

20.05.2020 в 15:40

 Виконкомом прийнято рішення щодо змін умов карантину в місті, оголошеного з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Було заслухано інформацію управління житлово-комунального господарства про роботу підприємств, установ та організацій міста в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Усі заплановані заходи виконано, опалювальний період пройшов стабільно, без аварійних ситуацій. Проте комунальним підприємством «Ромникомунтепло» не забезпечено своєчасну стовідсоткову оплату за використаний природний газ. Затверджено заходи на наступний період.

Прийнято рішення щодо зменшення розповсюджувачам зовнішньої реклами на 50 % плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності, на період до 31.07.2020;  у разі продовження карантинних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, термін зменшення плати буде продовжено до закінчення дії обмежувальних заходів.

З метою виконання Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міськводоканал» Роменської міської ради на 2020 рік, затвердженої рішенням Роменської міської ради від 22.04.2020, і статутних завдань це підприємство  визначено одержувачем  бюджетних  коштів.

Прийнято рішення щодо проведення в червні – липні  конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 1 «АУТТ – Вокзал».

Виконкомом прийнято низку рішень щодо соціального захисту громадян.

Прийнято всього 13 рішень, які  буде опубліковано протягом п’яти робочих днів на офіційному вебсайті міської ради в розділі «Офіційні документи».

За повідомленням загального відділу

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.