Чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

29.05.2020 в 14:12

29.05.2020 відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Салатун.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» послаблення протиепідемічних заходів здійснюється на території міст, які одночасно відповідають таким ознакам:

– інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення – станом на 29.05.2020 за останні сім днів – 0 випадків на 39,3 тис. населення;

– завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50 відсотків – станом на 29.05.2020 – заповнено 5 ліжок на 20 ліжко-місць;

– середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів – станом на 29.05.2020 – 32 досліджень на 39,3 тис. населення., враховуючи вищевикладені показники міська комісія вирішила: 

На території міста Ромни, як місту із сприятливою епідемічною ситуацією запроваджується послаблення протиепідемічних заходів, а саме дозволяється:

 

з 1 червні:

– робота закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб);

– відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах;

– відновлення роботи Інклюзивно-ресурсного центру з 01.06.2020 для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей.

Відділу освіти дане доручення створити комісію на чолі з заступником міського голови, за участю начальника відділу освіти та представника Держпродспоживслужби з метою здійснення оцінки ризиків щодо спроможності закладів дошкільної освіти міста   на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та можливості їх відкриття.  

 

Роменському відділу поліції ГУНП в Сумській області дане доручення здійснити патрулі по недопущення торгівлі в невстановлених місцях. 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.