ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ – КРОК ДО ВЕЛИКИХ ПЕРЕМОГ!

30.06.2026 в 17:11

З 26 по 28 червня в м. Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження. Масштабні змагання об’єднали близько 600 юних спортсменів з усіх куточків України, які продемонстрували силу, витривалість, спортивний характер і жагу до перемоги. Участь у чемпіонаті стала для наших вихованців чудовою можливістю випробувати свої сили на всеукраїнському рівні, здобути безцінний змагальний досвід та зробити ще один крок до нових спортивних звершень.

Гідно представила Роменську ДЮСШ ім. В. Гречаного Анастасія БІЛАШЕНКО, яка виборола бронзову нагороду у бігу на 100 метрів. Це вагоме досягнення стало результатом наполегливої праці спортсменки та її тренера Олександра ЛІСНЕНКА.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, наполегливо працювати та підкорювати нові вершини. Попереду ще багато стартів, перемог і яскравих емоцій!

Дякуємо Збройним силам України за змогу брати участь у змаганнях!

За повідомленням Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.