«ЧАРИ КОХАННЯ»: ВІДБУЛАСЯ КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

17.02.2021 в 16:36

Люті морози та ожеледиця не стали на перепоні святу кохання в Будинку культури, напередодні Дня святого Валентина, після річної вимушеної «карантинної» перерви, відбулась концертна програма «Чари кохання». І виконавці, і глядачі скучили за «живим» спілкуванням, тож в залі вирували потужні емоції, даруючи радість і натхнення.

На сцені виступали народні аматорські вокальні ансамблі «Осокори» (кер. Тетяна ЛИТВИНЕНКО, Володимир СТОЛЯРЕНКО) та «Зорецвіт» (кер. Тетяна ЛИТВИНЕНКО), зразкові аматорські ансамблі танцю «Дивограй» (кер. Людмила БАБИЧ), «Перлина» (кер. Катерина РУБАНИК), «Енергія» (кер. Людмила ЗОЛОТАР), солісти народної аматорської студії естрадного вокалу «Унісон» (кер. Володимир СТОЛЯРЕНКО): Тетяна ЛИТВИНЕНКО, Володимир СТОЛЯРЕНКО, Олександр ПІЛЮГІН, Надія ЛЕОНТІЄВА, Тарас ШЕСТОПАЛ, Анна АНДРУЩЕНКО, Діана ЦІЛИНА, Катерина САЄНКО, Софія ФЕДИНЯК; солісти Тетяна БАЛЯБА, Павло ЛАВРИК, Олександр ОНІЩЕНКО, Влад ДАВИДОВСЬКИЙ.

Після концерту глядачі мали змогу зробити красиві фотографії у фотозоні з ростовими квітами та декоративним серцем, що відкрита в фойє Будинку культури з нагоди Дня закоханих.

За повідомленням відділу культури

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.