БУДЬТЕ ОБАЧНІ — ОЧІКУЮТЬСЯ СКЛАДНІ ПОГОДНІ УМОВИ

27.01.2021 в 14:06

За даними Сумського гідрометцентру “Сумський обласний центр з гідрометеорології”, у зв’язку з виходом активного південного циклону 28 січня на Сумщині очікується погіршення погодних умов:

28 січня: вночі значний сніг з дощем, налипання мокрого снігу, ожеледь, вдень дощ зі снігом, протягом доби на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний з переходом на південно-східний, 7-12м/с. Температура повітря протягом доби від 10морозу до 40тепла.

29 січня: Хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень помірні опади (сніг та дощ), на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10м/с. Температури повітря вночі 0-50морозу, вдень від 20морозу до 30тепла.

30 січня: Хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень помірний сніг та мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10м/с. Температура повітря вночі 3-80морозу, вдень від 40морозу до 10тепла.

31 січня: Хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг та мокрий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 5-10м/с. Температура повітря вночі 0-50морозу, вдень від 30морозу до 20тепла.

01 лютого: Хмарно з проясненнями, часом помірний сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер північний, 7-12м/с. Температура повітря протягом доби 1-60морозу. Значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу та ожеледь ускладнюватимуть роботу галузей енергетики, зв’язку, будівельних організацій, транспорту, дорожніх та комунальних служб.

Ожеледиця може бути небезпечною для пішоходів і автотранспорту.

Шановні громадяни! Будьте уважними та пильними під час руху по вулицях міста!!!

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.