БЕЗКОШТОВНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНИХ ВИРОБІВ У ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЦЕНТРІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗДОРОВ’Я»

28.09.2023 в 14:00

ТОВ «Всеукраїнському центрі реабілітації та протезування  Здоров’я» здійснює безкоштовне забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації, зокрема: протезно-ортопедичними виробами (протезами нижніх та верхніх кінцівок) та ортопедичне взуття. Підприємство має головний офіс у м. Києва та філію у м. Одеса із наявною матеріально-технічною базою, досвідченими техніками-протезистами і реабілітологами.

Особи з інвалідністю, які бажають проходити протезування отримають на підприємстві повний спектр послуг, що дозволять їм адаптуватися у повсякденне життя. Для проходження реабілітації особам з інвалідністю у центрах надаються комфортні умови для відпочинку.

Зокрема, особам з інвалідністю Підприємством надаються наступні послуги:

1) безкоштовне виготовлення протезно-ортопедичного виробу протягом 30 календарних днів (45 днів у випадку замовлення комплектуючих підвищеної функціональності) та отримання його протягом даного терміну;

2) безкоштовні послуги з реабілітації та освоєння протезно-ортопедичного виробу за допомогою досвідчених техніків протезистів та лікарів-реабілітологів;

3) безкоштовні виїзди техніків-протезистів до місця проживання особи з інвалідністю;

4) безкоштовне перебування осіб з інвалідністю у комфортних кімнатах відпочинку з обладнаними спальними місцями та забезпечення повноцінним харчуванням для проходження реабілітації на території Підприємства;

5) успішний досвід протезування учасників АТО/ООС з позитивними відгуками.

Додаткову інформацію можна отримати за номером: +38(066) 472 22 38 та на сайті Підприємства – https://health-ukraine.com.ua.                 

Для забезпечення допоміжними засобами реабілітації (протезно-ортопедичними виробами) звертатися до Управління соціального захисту населення Роменської міської ради, за адресою: м. Ромни, бульв. Шевченка, 8, тел. (05448) 5 31 44, +380689589408.

За повідомленням Управління соціального захисту населення Роменської міської ради,

за повідомленням  прес-служби Міністерства соціальної політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.